Oscary rozdane. Zimną wojnę zagrali na Handlowym

Podsumowanie meczu z SPR Wisłą Sandomierz

Odrodzeni?

Zapowiedź rundy finałowej

Do trzech razy sztuka

Zapowiedź wyjazdowego meczu z PGE VIVE II Kielce

Quo vadis AGH?

Zapowiedź meczu z NLO SMS II ZPRP Kielce

NAJBLIŻSZE MECZE I WYNIKI AZS AGH

DataGospodarzeCzas/WynikiGościeSzczegóły
SPR Wisła SandomierzAZS AGH Kraków
AZS AWF KrakówAZS AGH Kraków
AZS AGH KrakówMOSiR Bochnia
AZS Politechnika KrakowskaAZS AGH Kraków
AZS AGH KrakówVIRET CMC Zawiercie
AZS AGH KrakówAZS UE w Krakowie
AZS AGH KrakówAZS UR w Krakowie

NAJSKUTECZNIEJSI ZAWODNICY

NAJBLIŻSZY MECZ

TABELA LIGOWA – GRUPA MISTRZOWSKA

II Liga gr. IV 2018/2019

PozycjaDrużynaMZPB+/-PKT
1AZS UJK Społem Kielce121016232
2SPR Wisła Sandomierz12914630
3AZS AGH Kraków12926028
4VIRET CMC Zawiercie12841224
5SPR Grunwald Ruda Śląska1027-348
6MUKS Siódemka Mysłowice1027-227
7MOSiR Bochnia1118-436
8PGE VIVE II Kielce11011-810

TABELA AMM

PozycjaDrużynaMZPPKT
1AZS AGH Kraków98124
2AZS Politechnika Krakowska97221
3AZS UE w Krakowie85315
4AZS AWF Kraków8266
5AZS Uniwersytet Jagielloński5143

@reczna.agh

PARTNERZY: