Terminarz i wyniki sezon 2019/2020

Terminarz i wyniki sezon 2019/2020

DataGospodarzeCzas/WynikiGościeLigaSezonMiejsce spotkaniaSzczegółyKolejka Sędziowie
SMS II ZPRP KielceSPR Orzeł PrzeworskII Liga (A)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
1 Dawid Leszczyniak, Marcin Szostok
MOSiR BochniaSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Bochni
1 Wojciech Gołda, Marcin Pazdro
AZS Politechnika Świętokrzyska KielceHLB BuskowiankaII Liga (A)2019/2020
Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
1 Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
AZS Politechnika Świętokrzyska KielceSMS II ZPRP KielceII Liga (A)2019/2020
Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
2 Mateusz Bryła, Kamil Pietrasiewicz
AZS AGH KrakówSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
2 Mirosław Pazur, Grzegorz Schiwon
SPR Orzeł PrzeworskSPR Stal II MielecII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
2 Wojciech Gołda, Marcin Pazdro
HLB BuskowiankaMOSiR BochniaII Liga (A)2019/2020
Hala PMOS w Busku Zdroju
2 Paweł Piątek, Maciej Szestakow
SPR Stal II MielecAZS Politechnika Świętokrzyska KielceII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 7 w Mielcu
3 Tymoteusz Dobrzański, Wiktor Suchodolski
SMS II ZPRP KielceHLB BuskowiankaII Liga (A)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
3 Wojciech Bosak, Mirosław Hagdej
SPR Orzeł PrzeworskSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
3 Jakub Pach, Piotr Węgrzyn
MOSiR BochniaAZS AGH KrakówII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Bochni
3 Krzysztof Jac, Marcin Wrona
SMS II ZPRP KielceSPR Stal II MielecII Liga (A)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
4 Wojciech Bosak, Artur Rodacki
SPR Orzeł PrzeworskMOSiR BochniaII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
4 Miłosz Lubecki, Mateusz Pieczonka
AZS Politechnika Świętokrzyska KielceSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
4 Michał Cieślik, Piotr Oleksyk
SPR Stal II MielecAZS AGH KrakówII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 7 w Mielcu
1 Wojciech Bosak, Mirosław Hagdej
SPR Stal II MielecHLB BuskowiankaII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 7 w Mielcu
5 Bartłomiej Kowalczyk, Michał Szczęsny
MOSiR BochniaAZS Politechnika Świętokrzyska KielceII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Bochni
5 Wojciech Gołda, Marcin Pazdro
AZS AGH KrakówSPR Orzeł PrzeworskII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
5 Wojciech Bloch, Marcin Szostok
SPR Wisła SandomierzSMS II ZPRP KielceII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
5 Krzysztof Jac, Marcin Wrona
HLB BuskowiankaAZS AGH KrakówII Liga (A)2019/2020
Hala PMOS w Busku Zdroju
4 Wojciech Gołda, Marcin Pazdro
SPR Wisła SandomierzMOSiR BochniaII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
8 Miłosz Lubecki, Mateusz Pieczonka
AZS Politechnika Świętokrzyska KielceAZS AGH KrakówII Liga (A)2019/2020
Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
6 Mirosław Pazur, Grzegorz Schiwon
SMS II ZPRP KielceMOSiR BochniaII Liga (A)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
6 Adrian Dymitruk, Nicole Szulc
SPR Stal II MielecSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 7 w Mielcu
6 Daniel Hardek, Paweł Nowak
HLB BuskowiankaSPR Orzeł PrzeworskII Liga (A)2019/2020
Hala PMOS w Busku Zdroju
6 Maciej Mleczko, Krzysztof Paczyński
AZS AWF KrakówAZS Politechnika KrakowskaAMM2019/2020
Hala AWF w Krakowie
- -
AZS AGH KrakówAZS UR w KrakowieAMM2019/2020
Hala SWFiS AGH w Krakowie
- -
SPR Orzeł PrzeworskAZS Politechnika Świętokrzyska KielceII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
7 Maciej Mleczko, Krzysztof Paczyński
SPR Wisła SandomierzHLB BuskowiankaII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
7 Wojciech Gołda, Marcin Pazdro
AZS AGH KrakówSMS II ZPRP KielceII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
7 Jakub Pach, Piotr Węgrzyn
MOSiR BochniaSPR Stal II MielecII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Bochni
7 Aleksandra Pytlik, Agnieszka Skowronek
AZS AWF KrakówAZS UE w KrakowieAMM2019/2020
Hala AWF w Krakowie
- -
SPR Orzeł PrzeworskSMS II ZPRP KielceII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
8 Krzysztof Jac, Marcin Wrona
AZS UE w KrakowieAZS Politechnika KrakowskaAMM2019/2020
Hala SWFiS UE w Krakowie
- -
HLB BuskowiankaAZS Politechnika Świętokrzyska KielceII Liga (A)2019/2020
Hala PMOS w Busku Zdroju
8 Wojciech Bosak, Artur Rodacki
AZS AGH KrakówSPR Stal II MielecII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
8 Adrian Dymitruk, Nicole Szulc
AZS Politechnika KrakowskaAZS UR w KrakowieAMM2019/2020
Hala SWFiS UE w Krakowie
- -
AZS AWF KrakówAZS Uniwersytet JagiellońskiAMM2019/2020
Hala AWF w Krakowie
- -
AZS AGH KrakówAZS UE w KrakowieAMM2019/2020
Hala SWFiS AGH w Krakowie
- -
SPR Wisła SandomierzAZS AGH KrakówII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
9 Maciej Karwowski, Mirosław Kowalski
AZS Uniwersytet JagiellońskiAZS UR w KrakowieAMM2019/2020
Hala KS Bronowianka w Krakowie
- -
AZS AWF KrakówAZS AGH KrakówAMM2019/2020
Hala AWF w Krakowie
- -
MOSiR BochniaHLB BuskowiankaII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Bochni
9 Jarosław Budzianowski, Krzysztof Pytlik
SPR Stal II MielecSPR Orzeł PrzeworskII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 7 w Mielcu
9 Marcin Pazdro, Maciej Szestakow
AZS Politechnika KrakowskaAZS AGH KrakówAMM2019/2020
Hala SWFiS UE w Krakowie
- -
AZS AWF KrakówAZS UR w KrakowieAMM2019/2020
Hala AWF w Krakowie
- -
AZS AGH KrakówAZS Uniwersytet JagiellońskiAMM2019/2020
Hala SWFiS AGH w Krakowie
- -
SMS II ZPRP KielceAZS Politechnika Świętokrzyska KielceII Liga (A)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
9 Mateusz Bryła, Kamil Pietrasiewicz
AZS Politechnika Świętokrzyska KielceSPR Stal II MielecII Liga (A)2019/2020
Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
10 Paweł Kucharski, Michał Stachowicz
SPR Orzeł PrzeworskSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
10 Krzysztof Jac, Piotr Węgrzyn
AZS AGH KrakówMOSiR BochniaII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
10 Andrzej Kierczak, Tomasz Wrona
AZS UE w KrakowieAZS Uniwersytet JagiellońskiAMM2019/2020
Hala SWFiS UE w Krakowie
- -
SPR Wisła SandomierzAZS Politechnika Świętokrzyska KielceII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
11 Bartłomiej Kowalczyk, Michał Szczęsny
AZS AGH KrakówHLB BuskowiankaII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
11 Dawid Leszczyniak, Marcin Szostok
MOSiR BochniaSPR Orzeł PrzeworskII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Bochni
11 Mateusz Bryła, Kamil Pietrasiewicz
SPR Stal II MielecSMS II ZPRP KielceII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 7 w Mielcu
11 Tymoteusz Dobrzański, Wiktor Suchodolski
AZS Uniwersytet JagiellońskiAZS Politechnika KrakowskaAMM2019/2020
Hala KS Bronowianka w Krakowie
- -
AZS UE w KrakowieAZS UR w KrakowieAMM2019/2020
Hala SWFiS UE w Krakowie
- -
SMS II ZPRP KielceSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
12 Paweł Popiel, Artur Rodacki
AZS Politechnika Świętokrzyska KielceMOSiR BochniaII Liga (A)2019/2020
Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
12 Paweł Podsiadło, Adam Świostek
SPR Orzeł PrzeworskAZS AGH KrakówII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
12 Wojciech Bosak, Mirosław Hagdej
HLB BuskowiankaSPR Stal II MielecII Liga (A)2019/2020
Hala PMOS w Busku Zdroju
12 Maciej Mleczko, Krzysztof Paczyński
HLB BuskowiankaSMS II ZPRP KielceII Liga (A)2019/2020
Hala PMOS w Busku Zdroju
10 Mateusz Bąk, Sławomir Kołodziej
AZS AGH KrakówAZS Politechnika Świętokrzyska KielceII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
13 Mirosław Pazur, Grzegorz Schiwon
SPR Orzeł PrzeworskHLB BuskowiankaII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Przeworsku
13 Jakub Czochra, Michał Szpinda
SPR Wisła SandomierzSPR Stal II MielecII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
13 Tymoteusz Dobrzański, Wiktor Suchodolski
MOSiR BochniaSMS II ZPRP KielceII Liga (A)2019/2020
Hala MOSiR w Bochni
13 Wojciech Golda, Marcin Pazdro
HLB BuskowiankaSPR Wisła SandomierzII Liga (A)2019/2020
Hala PMOS w Busku Zdroju
14 Mateusz Bąk, Sławomir Kołodziej
AZS Politechnika Świętokrzyska KielceSPR Orzeł PrzeworskII Liga (A)2019/2020
Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
14 Tymoteusz Dobrzański, Wiktor Suchodolski
SPR Stal II MielecMOSiR BochniaII Liga (A)2019/2020
Hala SP nr 7 w Mielcu
14 Wojciech Gołda, Marcin Pazdro
SMS II ZPRP KielceAZS AGH KrakówII Liga (A)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
14 Mirosław Pazur, Grzegorz Schiwon
SPR Wisła SandomierzSMS II ZPRP KielceII Liga (M)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
19 Jakub Pretzlaf, Maciej Szestakow
AZS AGH KrakówMUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecII Liga (M)2019/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
19 Mateusz Bryła, Kamil Pietrasiewicz
KS VIVE II KielceVIRET CMC ZawiercieII Liga (M)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
19 Paweł Podsiadło, Adam Świostek
SPR Wisła SandomierzAZS AGH KrakówII Liga (M)2019/2020
Hala MOSiR w Sandomierzu
20 Wojciech Golda, Marcin Pazdro
MUKS Zagłębie ZSO 14 SosnowiecKS VIVE II KielceII Liga (M)2019/2020
Hala MOSiR w Sosnowcu
20 Maciej Mleczko, Krzysztof Paczyński
SMS II ZPRP KielceVIRET CMC ZawiercieII Liga (M)2019/2020
Hala SMS w Kielcach
20 Tymoteusz Dobrzański, Wiktor Suchodolski