NAJBLIŻSZE MECZE I WYNIKI

DataStadionCzas/WynikiGościeSzczegóły
AZS AGH KrakówAZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
SPR Orzeł PrzeworskAZS AGH Kraków
AZS AGH KrakówHLB Buskowianka
AZS AGH KrakówMOSiR Bochnia
AZS AGH KrakówAZS Uniwersytet Jagielloński
AZS Politechnika KrakowskaAZS AGH Kraków
AZS AWF KrakówAZS AGH Kraków

NAJSKUTECZNIEJSI ZAWODNICY

WSPIERAJĄ NAS:

NAJBLIŻSZY MECZ:

AZS AGH Kraków — AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

09/02/2020
Hala SP nr 91 w Krakowie
II Liga (A)

OSTATNI MECZ:

II Liga (A)

Sędziowie: Wojciech Bosak, Mirosław Hagdej

TABELA LIGOWA:

II Liga gr. IV A 2018/2019

PozycjaDrużynaMZPB+/-PKT
1SPR Wisła Sandomierz11925427
2AZS AGH Kraków12937127
3HLB Buskowianka1073421
4MOSiR Bochnia11741121
5NLO SMS II ZPRP Kielce10635619
6SPR Orzeł Przeworsk1229-298
7SPR Stal II Mielec1129-996
8AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce11110-683

TABELA AMM:

PozycjaDrużynaMZPPKT
1AZS AGH Kraków55015
2AZS AWF Kraków5329
3AZS Politechnika Krakowska4226
4AZS UE w Krakowie3123
5AZS Uniwersytet Jagielloński3123
6AZS UR w Krakowie4040

@reczna.agh

25/01/2020

Wygrywamy po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu w Przeworsku‼️🔥💥✨
Dzięki tej wygranej przybliżamy się do awansu do grupy mistrzowskiej🎯

PARTNERZY STRATEGICZNI

SPONSORZY

PARTNERZY TECHNICZNI