Po świąteczno-noworocznej przerwie wracają rozgrywki II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Do końca rundy zasadniczej pozostało tylko 3 kolejki. Przed nami ostatnia prosta, ale najpierw musimy bezpiecznie wyjść z zakrętu, w którym znaleźliśmy się pod koniec 2018 roku.

Najbliższy mecz rozegramy na wyjeździe z NLO SMS II ZPRP Kielce. Drużyna gospodarzy z kolejnymi meczami na pewno prezentuje coraz wyższy poziom, choć rzecz jasna odstaje jeszcze ligowym doświadczeniem od wyżej notowanych rywali. Młode, ambitne zespoły potrafią zaskoczyć przeciwnika jak zima kierowców. Chwila dekoncentracji i kraksa gotowa. Lepiej dmuchać więc na zimne i przygotować się, że droga po 3 punkty będzie trudna. Najbliższe mecze zweryfikują na ile nas stać i dokąd tak na prawdę zmierzamy. O tym, że ligowy parkiet bywa śliski, zdążyliśmy się już boleśnie przekonać.

Mecz 12 kolejki drugiej ligi piłki ręcznej mężczyzn NLO SMS II ZPRP Kielce – AZS AGH Kraków w piątek 11.01.2019, o godzinie 18:30, w hali przy ulicy Krakowskiej 72 w Kielcach.