Hit kolejki? Z pewnością, a być może także najważniejszy mecz w całej rundzie rewanżowej czeka nas w najbliższą sobotę w Kielcach.

Z zespołem UJK Społem dzieli nas tylko jedno miejsce w tabeli i 3 punkty, które kielczanie stracili w pierwszej rundzie na os. Handlowym w Krakowie. Gospodarze sobotniego spotkania podobnie jak my nie przegrali jeszcze we własnej hali. Jednak to AGH od pierwszego meczu w lidze kontynuuje passę 9 meczów bez porażki i chciałoby dobić do okrągłej dziesiątki. Co ciekawe obydwie drużyny znają się nie tylko z drugoligowych parkietów. Spotykały się już wielokrotnie podczas walki w Akademickich Mistrzostwach Polski, broniąc swoje uczelniane barwy AZS. Składy obu drużyn nieco się zmieniły, ale niezależnie od personaliów potyczki kielczan z krakusami zawsze gwarantowały szybsze bicie serca. Biorąc pod uwagę ciężar gatunkowy nadchodzącego meczu nie inaczej będzie tym razem. O wyniku oprócz umiejętności sportowych na pewno zadecyduje również wytrzymałość psychiczna, dobre wejście w mecz oraz chłodna głowa w krytycznych, stykowych momentach meczu. Szykujemy się na prawdziwą sportową wojnę.

Początek meczu 10 kolejki 2 ligi piłki ręcznej AZS UJK SPOŁEM Kielce – AZS AGH Kraków w najbliższą sobotę o 16:00 w Hali Centrum Rehabilitacji i Sportu UJK przy ul. Świętokrzyskiej 21H.